Akdeniz UNI FM Yenilenen Websitesiyle Yayında!

Bir süredir inaktif durumda olan websitemiz yeniden yayında! Akdeniz Üniversitesi Radyosu 91.3 UNI FM ekibi olarak markamızın modern dünyanın gerekliliklerine sahip, kullanıcı dostu, marka kimliğine yakışan ve hak ettiği seviyede bir internet sitesine kavuşmasının mutluluğunu yaşıyoruz.

Uzun yıllardır FM bandı üzerinden Antalya’ya, internet üzerinden ise tüm Dünya’ya yayın yaptığımız ve özellikle Antalya’da gönüllerde ayrı bir yer edindiğimiz radyomuz, gelişen teknoloji ve enformasyon çağının değişen alışkanlıklarını göz önünde bulundurarak sürekli kendini güncellemekte. Bu bağlamda dijital çağı yakından takip eden ve yetenekli öğrencileriyle enformasyon çağının arzularına yanıt vererek yayınlarını ve faaliyetlerini sürdüren bir atölye olarak sadece radyocu yetiştirmiyoruz. Bizleri yakından takip eden dinleyicilerimiz bilirler ki atölyemizde sadece kaliteli radyo yayını değil; kısa filmler, sosyal medya projeleri, interaktif çalışmalar gibi faaliyetlerimizle hem kaliteli iletişim ürünleri ortaya çıkarmak, üretim aşamasında ise yeni çağın gerekliliklerine yanıt verecek uzman iletişimciler yetiştirme amacı güderiz.

Sadece radyo değil, birçok iletişim disiplininde aktif olan 91.3 UNI FM, bir organizasyon olarak hareket eden, reklamsız müzik ve radyo programları yayınlayan bir kuruluş olduğu için .org alan adını kendine daha yakın bulmuştur. Bu sayede unifm.org alan adı üzerine yeni internet sitemiz inşa edilmiştir.

Bir radyodan fazlası olan Akdeniz Üniversitesi Radyosu 91.3 UNI FM, tüm tasarım ve yazılım aşamalarının öğrencimiz Onur Köseoğlu tarafından yürütüldüğü yeni websitemizde; Müzik, radyoculuk, kültür-sanat, iletişim alanlarında yürüttüğümüz tüm çalışmalarımızdan artık websitemiz üzerinden haberdar olabileceksiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.